Home O Sesjach

O Sesjach


SESJE NOWORODKOWE

Sesje noworodkowe należą do jednych z moich ulubionych. Na sesję noworodkową zapraszam do 14 dnia życia Maluszka, a najlepszym momentem do sfotografowania jego kruchości i delikatności jest czas do 10 dnia życia. Takie maluszki doskonale pamiętają pozycję z brzuszka mamy, co pozwala układać je w bajeczne pozy, śpią głęboko i nie mają dolegliwości brzuszkowych. Sesję zaczynamy rano, kiedy Maluszek nie jest jeszcze zmęczony wrażeniami po całym dniu i trwa ona zazwyczaj od 3 do 5 godzin. Tempo pracy narzuca nam Maluszek. Ze względu na czas trwania sesji bardzo proszę byście na ten dzień nic innego nie planowali.

Na sesję proszę zabrać ze sobą:

  • smoczek dla Maluszka
  • szczoteczkę do włosów
  • ciepły kocyk
  • zapas pampersów
  • sztuczne mleczko ( jeśli Maluszek jest dokarmiany)
  • jednolite, gładkie koszulki dla rodziców (najlepiej w jednakowym kolorze- biel, czerń, beż, szary)

Zachęcam do zapisu jeszcze w trakcie trwania ciąży.

SESJA DZIECIĘCA/ RODZINNA

Sesja dziecięca oraz rodzinna wraz z dziećmi jest przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia potrafiących samodzielnie siedzieć. Jest wtedy duża szansa uzyskania urozmaiconych ujęć poprzez dowolne ułożenia Maluszka: na brzuszku, na pleckach, na czworaka i na siedząco. Dzieci też w tym wieku są bardzo kontaktowe i łatwo uzyskać ich zainteresowanie i uwagę .

Czas sesji ok. 1- 1,5 godziny

SESJA CIĄŻOWA

Najlepszym momentem na uchwycenie piękna przyszłej mamy jest czas miedzy 7 a 9 miesiącem ciąży, gdy brzuszek jest już mocno widoczny, a przyszła mama jeszcze czuje się dobrze. W większości przypadków wykonuję max. 2 stylizacje. Ze swojej strony zapewniam suknie ciążowe, ale też bardzo chętnie korzystam z prywatnych ubrań przyszłej mamy. Najlepiej sprawdzają się jednolite, obcisłe ubrania w ciepłych, neutralnych kolorach: biele, beże, szarości, subtelne pastele.

Czas sesji ok. 1- 1.5 godziny